Sorry, this entry is only available in Persian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language. کد پکیج: Promotion VN 01   نوع اتاق: یک اتاق دوتخته (تخت دو نفره یا مجزا) اتاق درخواستی: چشم انداز خوب (در […]
ورود به فرودگاه بین المللی تان سون نات در شهر هوشی مین و انتقال مستقیم مسافران به ساحل موی نه با ماشین شخصی و راهنمای انگلیسی زبان و فارسی زبان. تحویل اتاق در هتل و اقامتگاه ساحلی سیلینگ بی. در اختیار خود برای لذت بردن و استفاده کردن از استخر هتل و ساحل زیبای دریا. شام غذای دریایی در رستوران محلی.
غذاها: شام
شب اقامت در هتل ساحلی: سیلینگ بی (*4) اتاق رو به دریا

www.thesailingbay.com
امروز می توانیم تورمان را دیرتر شروع کنیم و به فاصله 20 کیلومتری از هتل به تپه های شن و ماسه ای موی نه می رویم که زیبایی خاص کویر گونه خود را که مشرف به ساحل دریاست را برای ما تجلی می کند. پس از خروج از هتل برای بازدید از تپه های شنی در میانه راه با عبور از انبوه درختان نارگیل به بازدید از بازار محلی و روستا و دهکده ماهیگیری محلی می رویم. پس از اتمام تور برای ناهار به هتل باز خواهیم گشت.
غذاها: صبحانه/ناهار
شب اقامت در هتل ساحلی: سیلینگ بی (*4) اتاق رو به دریا
در صبح با شاتل از هتل از طریق بزرگراه 1 به لاک یونگ شهر کوچک مردم کو می رویم جایی که با ماشین چالش بالا رفتن از کوه و عبور به ارتفاعات زیبای جنوبی را تجربه می کنیم. پس از خارج شدن از هتل در بخش اول مسیر به مسافت 60 کیلومتر در جاده آسفالت از مزارع انگور، توتون، تنباکو و پنبه عبور می کنیم. در میانه راه تجربه بالا رفتن از گیا باک و لو سو پس (نمایش دیدنی عبور) را با ماشین داشته باشید و یا اینکه مستقیم به شهر لاک یونگ برویم. بعد از یک استراحت در میان جاده با ماشین می توانیم صعود دوم را داشته باشیم به گذرگاه دون دوانگ در دالات. پس از 25 کیلومتر در میانه جاده های پیچ در پیچ و عبور از مزارع چای و قهوه در نهایت به دالات می رسیم. در انتهای جاده به دالات از میان درختان کاج و ویلاهای فرانسوی قدیمی عبور کرده تا به شهر زیبای دالات می رسیم. شام در رستوران نگوک های.
غذاها: صبحانه/ناهار/شام
شب اقامت در هتل: موانگ تان (*4)
سوار بر ماشین با عبور و پایین و بالا رفتن از تپه های زیبا به بازدید از دهکده لات می رویم جایی که می توانیم مجوز صحبت کردن با مردمان محلی درباره تاریخچه و زندگی مردمان لات، دالات و بازدید از منطقه کوهستانی لانگ بیانگ را از مقامات محلی گرفت. بعد از ظهر به بازدید از خانه دیوانه، باغ گل، ایستگاه قطار قدیمی تیم، تله کابین در تپه پرنده سینه سرخ در کنار دریاچه تین لام و بازدید از بتکده چوک لام خواهیم رفت. شام در رستوران محلی.
غذاها: صبحانه/ناهار/شام
شب اقامت در هتل: موانگ تان (*4)
انتقال به شهر سایکون (هوشی مین) که با گام سریع به شهرستانی تبدیل شده که ترکیبی منحصر به فرد از معماری زیبای استعمار فرانسوی، تاثیرات مردمان چینی، روحیه کار آفرینی مدرن و معابد متعدد و دیگر جذابیتها را در خود جای داده است. پس از ورود بازدیدمان را از مناطق برجسته شهر سایگون یا همان هوشی مین شروع می کنیم و به موزه جنگ ویتنام و کاخ وحدت که بین سالهای 1954-1974 جزء ستاد سابق دولت سایگون بوده است می رویم. بعد از آن به بازدید از دو بنای واقعا زیبا که از زمان استعمار فرانسه با یادگار مانده یعنی کلیسای نوتردام و اداره پست مرکزی سایگون می رویم. شام در رستوران و کلاب موب و سپس به بار موب می رویم تا از نزدیک شاهد شب زنده داری مردمان سایگون در ویتنام باشیم.
غذاها: صبحانه/ناهار/شام
شب اقامت در هتل: رامانا سایگون (*4)
http://www.ramanasaigon.com/
در صبح حرکت به منطقه معروف کوچی (یک ساعت و نیم) . پس از ورود به کوچی در میان درختان و منطقه ای روستایی تجربه ای جدید از نوع زندگی که مردمان ویتنام در حدود 30 سال دوره جنگ داشته اند را بدست خواهید آورد. و این مشهوریت این منطقه کوچی به شبکه تونلهایی است که ویتنامیها در دوره جنگ با آمریکا ساخته اند و این تونلها سرپناهی برای کودکان، بزرگسالان و سربازان ویتنامی بوده است (طول تونلها 250 کیلومتر می باشد). در این بازدید یک میراث باقی مانده شگفت انگیز از خاطرات جنگ را تجربه خواهید کرد. هر سال بازدید کننده زیادی از نقاط مختلف دنیا به این مکان می آیند. بعد از بازدید این منطقه زیبا و فوق الاده به هوشی مین باز میگردیم. عصر در اختیار خود خواهید بود.
شام در رستوران و کشتی شناور در رودخانه سایگون با موسیقی زیبای محلی و رقصنده با آتش. در حالی که شما هنگام شام می توانید شب زیبای سایگون را ببینید.
غذاها: صبحانه/ناهار/شام
شب اقامت در هتل: رامانا سایگون (*4)
http://www.ramanasaigon.com/
ساعت 10 صبح انتقال به شهر و اسکله م ای تو. در بدو ورود سوار بر قایقهای موتوری تفریحی بر روی رودخانه مـکونگ به سمت جزایر واقع در این رودخانه راهی خواهیم شد، این جزایر شامل روستاهایی می شود که کشاورزی قوی داشته و همچنین دارای معبد و پناهگاهی جهت کودکان بی سرپرست می باشد. پس از رسیدن به جزیره در بین مسیر با چایی محلی، میوه و موسیقی محلی پذیرایی خواهیم شد. شما می توانید طریقه ساخت شکلاتهای معروف و خوشمزه و متنوع ویتنامی را که بصورت سنتی ساخته می شود را ببینید و خریداری کنید. در طول مسیر از قایقهای سنتی که یکی از جذابترین خاطرات سفر را برای شما رقم خواهد زد و شما را از بین شالیزارهای زیبا عبور می دهد استفاده خواهید کرد در بین مسیر از لذت پارو زدن بهره خواهید برد. در میانه راه از درشکه های محلی جهت تردد بین روستاها نیز استفاده خواهیم کرد. در آخر سوار بر قایقهای تفریحی به اسکله برمی گردیم.
بعد از ظهر ادامه مسیر به طرف کان تو (2 ساعت رانندگی) به طرف قلب دلتای مکونگ. این یک بندر رودخانه ای شلوغ و حیاتی است که با بازار متحرک و بر روی آب دارای بزرگترین مجموعه از دادوستد میوه های تازه و آبدار را در منطقه دلتای به خود اختصاص داده است. (صبحانه/ناهار/شام)
غذاها: صبحانه/ناهار/شام
صبحانه در هتل. به مدت 3 ساعت گردش تفریحی با قایق به دیدن بازارهای روز آب و شناور کای رانگ و فونگ دین می رویم. با عبور از روستاهای میانه راه به بازدید از آسیاب و کارگاه کاغذ برنج می رویم و اینکه ببینیم چگونه رشته های فرنگی برنج ساخته می شوند که این یک سبک منحصر به فرد از بازار مردمان محلی است. در این منطقه فروشندگان تبلیغ کالاهای خود را با سر دادن صدای بلند و فریاد بر روی آب انجام می دهند. (صبحانه)
غذاها: صبحانه
اتمام خدمات و تور
 
پکیج شامل موارد زیر نمی باشد پکیج شامل موارد زیر می باشد
بیمه مسافرتی

غذا و نوشیدنی که در برنامه نیست

دیگر هزینه های شخصی ونوشیدنیها

تمام بلیط های هواپیما

همه مالیات فرودگاهی و خدمات شارژ

انعام به راهنمای تور روزانه 3 دلار هر نفر

انعام به راننده روزانه 3 دلار هر نفر

اقامت در هتل 4* یا 5* : 2 نفر در یک اتاق دو تخته

غذا طبق برنامه سفر

ترانسفر خصوصی در تورها

تصویب نامه ویزا ویتنام

راهنمای انگلیسی زبان / فارسی زبان

تمام ورودیها در تورها

قایقها بر روی رودخانه سایگون، م ای تو، کان تو

آب نوشیدنی و دستمال مرطوب در ماشین / ون / اتوبوس

توجه

تمام خدمات بر اساس سرویس خصوصی می باشد.

تحویل اتاق از هتلها ساعت 2 بعد از ظهر می باشد و تخلیه و تحویل اتاق به هتلها ساعت 12 ظهر می باشد. 

هتلهای پنج ستاره در پکیج فوق (*5):

شهر موی ن: پرنسس دانام ریزورت

http://princessdannam.com/

شهر دالات: سوفیتل پلس/بین آن ویلیج

http://www.dalatpalacehotel.com/

شهر هوشی مین: رکس/نیو ورد/مجستیک/اکوتوریال

/ http://www.majesticsaigon.com/  http://saigon.newworldhotels.com/en / http://www.rexhotelvietnam.com/

دلتای مکونگ: موانگ تان کان تو (*5)

http://luxurycantho.muongthanh.com/

** توجه: هزینه بر چسب ویزا ویتنام 25 دلار می باشد که در فرودگاه هو شی مین سیتی صادر می شود و بعهده مسافر است.

* تمامی مسافران در هنگام ورود به کشور ویتمام باید یک قطعه عکس پاسپورت سایز همراه خود داشته باشند.

* تمامی خدمات بصورت خصوصی می باشد.

مدارک و شرایط درخواست ویزای ویتنام:

 

*  اسکن صفحه اصلی دارنده گذرنامه. اعتبار گذرنامه از زمان ورود به کشور ویتنام می باید بیش از ۶ ماه باشد. در غیر این صورت حتی با وجود ویزا مسافر اجازه ورود به خاک ویتنام را نخواهد داشت. چک کردن اعتبار بر عهده آژانس متقاضی می باشد.

*  بلیط رفت و برگشت پرواز از کشور مبداء به ویتنام.

*  اسکن عکس رنگی با پس زمینه سفید از دارنده گذرنامه.

* زمان لازم جهت اخذ ویزا 15 روز کاری می‌باشد.

*  لازم به ذکر است صادر کننده ویزا اداره مهاجرت ویتنام  می باشد و آژانس هیچگونه مسئولیتی در قبال صدور آن نخواهد داشت  و در صورت عدم  صدور ویزای هر کدام از مسافرین بقیه اعضا موظف به ادامه مسیر می باشند.

*  به محض اقدام کردن ویزا مبلغ قابل استرداد نخواهد بود و در صورت رد صلاحیت درخواست کننده و اقدام مجدد آن دارای شارژ می باشد.

*  در پکیج فوق بزرگسال از 11 سال به بالا ، کودک با تخت 5 تا 11 سال ، کودک بدون تخت 2 تا 5 سال و خردسال زیر 2 سال محسوب خواهد شد.

لازم به ذکر است اتاق 3 تخته بصورت تخت سفری می باشد.

Tours Reviews

There is no review
You must log in to write review
Tour type: Daily Tour
Duration: 8
Maximum number of people: 30
Location:
Rate: