Sorry, this entry is only available in Persian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language. کد پکیج: VNCA 01 اعتبار پکیج از 01 آپریل تا 30 دسامبر 2016.
ورود به شهر هوشی مین سیتی، استقبال از شما در فرودگاه و ترانسفر به هتل مربوطه برای اقامت
گشت شهری نیمروزی در هوشی مین را با بازدید از مناطق برجسته شهر سایگون یا همان شهر هوشی مین شروع می کنیم و به موزه جنگ ویتنام و کاخ وحدت که بین سالهای 1954-1974 جزء ستاد سابق دولت سایگون بوده است می رویم. بعد از آن به بازدید از دو بنای واقعا زیبا که از زمان استعمار فرانسه با یادگار مانده یعنی کلیسای نوتردام و اداره پست مرکزی سایگون می رویم. در ادامه به بازدبد کارگاه نقاشی و ساخت ظروف لاکی معروف ویتنامی می رویم. صرف ناهار (فسد فود).
بعد از ناهار مسیرمان را برای بازدید مجموعه تونلهای معروف کوچی ادامه می دهیم. پس از ورود به کوچی در میان درختان و منطقه ای روستایی تجربه ای جدید از نوع زندگی که مردمان ویتنام در حدود 30 سال دوره جنگ داشته اند را بدست خواهید آورد. و این مشهوریت این منطقه کوچی به شبکه تونلهایی است که ویتنامیها در دوره جنگ با آمریکا ساخته اند و این تونلها سرپناهی برای کودکان، بزرگسالان و سربازان ویتنامی بوده است (طول تونلها 250 کیلومتر می باشد). در این بازدید یک میراث باقی مانده شگفت انگیز از خاطرات جنگ را تجربه خواهید کرد. هر سال بازدید کننده زیادی از نقاط مختلف دنیا به این مکان می آیند. بعد از بازدید این منطقه زیبا و فوق الاده به هوشی مین باز میگردیم. شام در رستوران محلی. شب اقامت در شهرهو شی مین
غذاها: صبحانه/ناهار/شام
صبح پس از صرف صبحانه انتقال به شهر و اسکله م ای تو (2 ساعت). در بدو ورود سوار بر قایقهای موتوری تفریحی بر روی رودخانه مـکونگ به سمت جزایر واقع در این رودخانه راهی خواهیم شد، این جزایر شامل روستاهایی می شود که کشاورزی قوی داشته و همچنین دارای معبد و پناهگاهی جهت کودکان بی سرپرست می باشد. پس از رسیدن به اولین جزیره در بین مسیر با چایی محلی، میوه و موسیقی محلی پذیرایی خواهیم شد. شما می توانید طریقه ساخت شکلاتهای معروف و خوشمزه و متنوع ویتنامی را که بصورت سنتی ساخته می شود را ببینید و خریداری کنید. در طول مسیر از قایقهای سنتی که یکی از جذابترین خاطرات سفر را برای شما رقم خواهد زد و شما را از بین شالیزارهای زیبا عبور می دهد استفاده خواهید کرد در بین مسیر از لذت پارو زدن بهره خواهید برد. برای ناهار سوار بر قایق تفریحی شده و به رستوران محلی در جزیره دیگر می رویم (رستورانی که توریستهای زیادی از سراسر دنیا را به خود جذب کرده است). بعد از ناهار به بازدید از معبد بودایی جزیره رفته و سپس از درشکه های محلی جهت تردد بین روستاها استفاده خواهیم کرد تا به قایق برسیم. در آخر سوار بر قایقهای تفریحی به اسکله برمی گردیم و از آنجا به شهر هوشی مین باز خواهیم گشت. شب اقامت در شهر هوشی مین
غذاها: صبحانه/ناهار
تمام روز در اختیار خود برای بازدید از زیباییهای شهر، محله فرانسویها و مغازه های اطراف و خرید از فروشگاههای لوکس و بازارهای محلی. شام در رستوران و کشتی شناور در رودخانه سایگون با موسیقی زیبای محلی و رقصنده با آتش. در حالی که شما هنگام شام می توانید شب زیبای سایگون را ببینید. شب اقامت در هتل مربوطه در هوشی مین
غذاها: صبحانه/شام
بعد از صبحانه انتقال به فرودگاه و پرواز از شهر هوشی مین در ویتنام به شهر سیم ریپ در کامبوج (1 ساعت). به محض ورود به شهر سیم ریپ راننده ما در فرودگاه به استقبال شما آمده و شما را به هتل مربوطه انتقال می دهد.. شب اقامت در هتل در سیم ریپ
غذاها: صبحانه
صبح، بازدید از زیبا ترین معابد بانتی سری، واقع در 30 کیلومتر از سیم ریپ، که به عنوان ارگ زنان شناخته شده است، معبد بانتی سامره و روستاهای خمر در فوم پراداک. ناهار شامل پکیج نمی باشد.
بازدید از داخل بناهای منحصر به فرد و مجسمه آجری در پراسات کراوان و سرا سرانگ (حمام های پادشاهی که برای غسل استفاده می شده)، معبد بانتی کدی (احاطه شده توسط 4 دروار متحدالمرکز) و تا پروهم که یکی از زیباترین مناطق منطقه می باشد. تا پروهم نسبتا دست نخورده بوده است از آن زمانی که کشف شده هنوز رمز و راز زیادی را در خود جای داده است. نیک پین، یک فواره ساخته شده در وسط یک استخر است (به نمایندگی از بهشت کوه و دریاچه هیمالیا) و معبد پریه کان، که توسط شاه جایاوارمان هفتم ساخته شده است. معبد پریه کان شبیه تا پروم می باشد، با مکانهای تو در تو و راهروهای شانه به شانه. بر خلاف پروهم، با این وجود، معبد پریه کان در یک دولت و مکان مناسب قرار گرفته که برای حفظ و نگهداری و تلاش های برای بازسازی و بهبود وضعیت آن می کوشند. شام شامل برنامه تور نمی باشد. شب اقامت در هتل
غذاها: صبحانه
صرف صبحانه در هتل. بازدید از پایتخت باستانی انگکور تام (ساخته شده در قرن 12): دروازه جنوبی با مجسمه های بزرگ، عظمت خود را برای بازدید کننده به تصویر می کشد با اقیانوس شیر گردون، بازدید از معبد بایون، یونیک و منحصر به فرد شده برای 54 برج آن تزئین شده با بیش از 200 چهره خندان از اولوکیتشوره، پیمناکاس، ، ضمیمه های سلطنتی، تراس فیل، و تراس پادشاه لپر. ناهار جزء تور نیست.
بعد از ظهر، زمانی است که به بازدید معروفترین و مشهورترین معابد آنگکور که در آنگور وات است برویم. این مجموعه از معبد به مساحت 81 هکتار با کاخ سلطنتی در پکن در چین مقایسه می شود. که نماد 5 برج این بنای زیبا بر روی پرچم کامبوج وزین شده است، و این بنا که در قرن 12 ساخته شده از دید مورخان هنر به عنوان یک نوع از معماری و هنر کلاسیک خمری می باشد. در آخر روز غروب زیبای آفتاب از بالای معبد پره روپ مشاهده خواهید کرد. شام جزء پکیج نمی باشد. شب اقامت در هتل.
غذاها: صبحانه
صبحانه در هتل. امروز صبح، ما از سیم ریپ به بازارهای محلی برای بازدید خواهیم رفت، که در آنجا شما خواهید دید کودکان مشغول یادگیری هنر حجاری و دیگر آموزشها برای زندگی و فعالیت های اجتماعی می باشند. ناهار شامل پکیج نمی باشد. انتقال به فرودگاه سیم ریپ برای سفر به مقصد بعدی. اتمام تور
غذاها: صبحانه
 
پکیج شامل موارد زیر نمی باشد پکیج شامل موارد زیر می باشد
بیمه مسافرتی

غذا و نوشیدنی که در برنامه نیست

دیگر هزینه های شخصی ونوشیدنیها

تمام بلیط های هواپیما

همه مالیات فرودگاهی و خدمات شارژ

انعام به راهنمای تور روزانه 3 دلار هر نفر

انعام به راننده روزانه 3 دلار هر نفر

 

تصویب نامه ویزا ویتنام

تصویب نامه ویزا کامبوج

اقامت در هتل + صبحانه

غذا طبق برنامه سفر

ترانسفر خصوصی طبق برنامه سفر

تمام ورودیها در تورها طبق برنامه سفر

ورودی قایق طبق برنامه سفر

راهنمای انگلیسی زبان / فارسی زبان فقط در شهر هوشی مین

آب نوشیدنی و دستمال مرطوب در ماشین / ون / اتوبوس

توجه

** توجه:

1: هزینه بر چسب ویزا ویتنام 25 دلار می باشد که در فرودگاه هوشی مین سیتی صادر می شود و بعهده مسافر است.

2: هزینه بر چسب ویزا کتمبوج 35 دلار می باشد که در فرودگاه سیم ریپ صادر می شود و بعهده مسافر است.

** بلیط هواپیما بین هوشی مین سیتی و سیم ریپ جزء پکیج نمی باشد. در صورت درخواست اعلام نرخ می شود.

* تمامی مسافران در هنگام ورود به کشور ویتمام و کامبوج باید یک قطعه عکس پاسپورت سایز همراه خود داشته باشند.

* تمامی خدمات بصورت خصوصی می باشد.

مدارک و شرایط درخواست ویزای ویتنام و کامبوج:

 

*  اسکن صفحه اصلی دارنده گذرنامه. اعتبار گذرنامه از زمان ورود به کشور ویتنام  و کامبوج می باید بیش از ۶ ماه باشد. در غیر این صورت حتی با وجود ویزا مسافر اجازه ورود به خاک ویتنام و کامبوج را نخواهد داشت. چک کردن اعتبار بر عهده آژانس متقاضی می باشد.

*  بلیط رفت و برگشت پرواز از کشور مبداء به ویتنام و کامبوج.

*  اسکن عکس رنگی با پس زمینه سفید از دارنده گذرنامه.

* زمان لازم جهت اخذ ویزا 15 روز کاری می‌باشد.

*  لازم به ذکر است صادر کننده ویزا اداره مهاجرت کشور ویتنام  و کشور کامبوج می باشد و آژانس هیچگونه مسئولیتی در قبال صدور آن نخواهد داشت  و در صورت عدم  صدور ویزای هر کدام از مسافرین بقیه اعضا موظف به ادامه مسیر می باشند.

*  به محض اقدام کردن ویزا مبلغ قابل استرداد نخواهد بود و در صورت رد صلاحیت درخواست کننده و اقدام مجدد آن دارای شارژ می باشد.

*  در پکیج فوق بزرگسال از 11 سال به بالا ، کودک با تخت 5 تا 11 سال ، کودک بدون تخت 2 تا 5 سال و خردسال زیر 2 سال محسوب خواهد شد.

لازم به ذکر است اتاق 3 تخته بصورت تخت سفری می باشد.

Tours Reviews

There is no review
You must log in to write review
Tour type: Daily Tour
Duration: 8
Maximum number of people: 10
Location:
Rate:

پکیج ویژه برای ایرانی ها