Sorry, this entry is only available in Persian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language. کد پکیج: VN 04 اعتبار پکیج از 01 آپریل تا 30 دسامبر 2016.
Tour type: Daily Tour
Duration: 8
Maximum number of people: 10
Location:
Rate:

Tour’s Program

ورود به شهر هانوی، استقبال از شما در فرودگاه و ترانسفر به هتل مربوطه. شب اقامت در هانوی
ساعت 8 - 8:30 صبح ترانسفر به طرف ها لونگ بی. به مدت 3.5 ساعت رانندگی از شهر هانوی به طرف هالونگ و یک توقف در مسیر در یک کافی شاپ محلی، در ظهر به مقصد می رسیم و توسط خدمه کشتی کروز با یک نوشیدنی خنک استقبال می شویم. پس از یک استراحت آرامبخش در کروز به خوردن ناهار و غذای لذیذ دریایی مشغول می شویم و این در حالیست که کشتی کروز از طریق خلیج بای تو لونگ به طرف منطقه ای که یاد آور فیلم های سینمایی در منطقه هندوچین است حرکت می کند. سپس این فرصت را داریم که در جزیره سوی سیم به گشت و گذار یا شنا بپردازیم. پس از لذت بردن بیشر از کشتی کروز به بازدید تونلهای آبی هانگ دوی با قایق های کوچک می رویم. در ساعت 6:30 عصر بر روی کشتی کروز مشغول به شام خوردن میشویم. بعد از صرف غذا این فرصت را دارید که با خدمه کشتی مشغول رقصیدن و لذت بردن از هوای بسیار عالی منطقه هالونگ جینجر شوید. شب اقامت در کشتی در هالونگ جینجر.
غذاها: صبحانه/ناهار/شام
صبح زود برای دیدن طلوع زیبای خورشید بر روی خلیج از خواب بیدار شده و مشغول دیدن نمایش برافراشته شدن خورشید در آسمان می شویم. مشغول استراحت بر روی عرشه کشتی با یک قهوه یا چای داغ می شویم. سپس به حرکتمان ادامه می دهیم تا برای دیدن مناظر زیبای سونگ سوت می رویم و یک نگاه اجمالی به دهکده ماهیگیری که نزدیک ماست می اندازیم. لذت بردن از یک صبحانه که توسط خدمه کشتی هماهنگ شده و به آرامی به طرف اسکله خلیج هالونگ باز می گردیم. حدود ساعت 11 صبح به اسکله می رسیم و از اینجا با خدمه کشتی خداحافظی می کنیم. ساعت 12 ظهر حرکت از هالونگ بی به طرف هانوی (3.5 - 4 ساعت) و اقامت در هتل مربوطه در هانوی
غذاها: صبحانه
بعد از صبحانه انتقال به فرودگاه هانوی و پرواز به هوشی مین (2 ساعت پرواز) به محض ورود به هوشی مین انتقال مستقیم مسافران به ساحل موی نه با ماشین شخصی. تحویل اتاق در هتل و اقامتگاه ساحلی. در اختیار خود برای لذت بردن و استفاده کردن از استخر هتل و ساحل زیبای دریا.
غذاها: صبحانه
بعد از صبحانه، به فاصله 20 کیلومتری از هتل به تپه های شن و ماسه ای موی نه می روید که زیبایی خاص کویر گونه خود را که مشرف به ساحل دریاست را برای ما تجلی می کند. پس از خروج از هتل برای بازدید از تپه های شنی در میانه راه با عبور از انبوه درختان نارگیل به بازدید از بازار محلی و روستا و دهکده ماهیگیری محلی می روید. پس از اتمام تور برای ناهار به یک رستوران محلی رفته و سپس به هتل باز خواهید گشت. عصر در اختیار خود
غذاها: صبحانه/ناهار
صبحانه در هتل. حرکت از موی ن (ساحل دریا) به شهر هوشی مین (220 کیلومتر). تحویل اتاق در شهر هوشی مین. در اختیار خود تا ساعت 6:30 عصر که برای شام به رستوران و کشتی شناور در رودخانه سایگون که همراه با موسیقی زیبای محلی و رقصنده با آتش می باشد می روید، در حالی که شما هنگام شام می توانید شب زیبای سایگون را از روی رودخانه سایگون ببینید. شب اقامت در هتل مربوطه در هوشی مین
غذاها: صبحانه/شام
گشت شهری نیمروزی در هوشی مین را با بازدید از مناطق برجسته شهر سایگون یا همان شهر هوشی مین شروع می کنیم و به موزه جنگ ویتنام و کاخ وحدت که بین سالهای 1954-1974 جزء ستاد سابق دولت سایگون بوده است می رویم. بعد از آن به بازدید از دو بنای واقعا زیبا که از زمان استعمار فرانسه با یادگار مانده یعنی کلیسای نوتردام و اداره پست مرکزی سایگون می رویم. در ادامه به بازدبد کارگاه نقاشی و ساخت ظروف لاکی معروف ویتنامی می رویم. صرف ناهار (فسد فود).
بعد از ناهار مسیرمان را برای بازدید مجموعه تونلهای معروف کوچی ادامه می دهیم. . پس از ورود به کوچی در میان درختان و منطقه ای روستایی تجربه ای جدید از نوع زندگی که مردمان ویتنام در حدود 30 سال دوره جنگ داشته اند را بدست خواهید آورد. و این مشهوریت این منطقه کوچی به شبکه تونلهایی است که ویتنامیها در دوره جنگ با آمریکا ساخته اند و این تونلها سرپناهی برای کودکان، بزرگسالان و سربازان ویتنامی بوده است (طول تونلها 250 کیلومتر می باشد). در این بازدید یک میراث باقی مانده شگفت انگیز از خاطرات جنگ را تجربه خواهید کرد. هر سال بازدید کننده زیادی از نقاط مختلف دنیا به این مکان می آیند. بعد از بازدید این منطقه زیبا و فوق الاده به هوشی مین باز میگردیم. شام در رستوران محلی. شب اقامت در شهرهو شی مین
غذاها: صبحانه/ناهار/شام
امروز در اختیار خود هستید تا زمان تحویل اتاق به هتل و حرکت به فرودگاه شهر هوشی مین و پرواز برگشت به ایران
غذاها: صبحانه

INCLUSIVE-EXCLUSIVE

 
پکیج شامل موارد زیر نمی باشد پکیج شامل موارد زیر می باشد
بیمه مسافرتی

غذا و نوشیدنی که در برنامه نیست

دیگر هزینه های شخصی ونوشیدنیها

تمام بلیط های هواپیما

همه مالیات فرودگاهی و خدمات شارژ

انعام به راهنمای تور روزانه 3 دلار هر نفر

انعام به راننده روزانه 3 دلار هر نفر

 

تصویب نامه ویزا ویتنام

اقامت در هتل + صبحانه

یک شب اقامت در کشتی کروز هالونگ بی

غذا طبق برنامه سفر

ترانسفر خصوصی طبق برنامه سفر

تمام ورودیها در تورها طبق برنامه سفر

ورودی قایقها طبق برنامه سفر

راهنمای انگلیسی زبان / فارسی زبان فقط در شهر هوشی مین

آب نوشیدنی و دستمال مرطوب در ماشین / ون / اتوبوس

توجه

** توجه: هزینه بر چسب ویزا ویتنام 25 دلار می باشد که در فرودگاه هو شی مین سیتی صادر می شود و بعهده مسافر است.

** بلیط هواپیما بین هو شی مین سیتی و هانوی جزء پکیج نمی باشد. در صورت درخواست اعلام نرخ می شود.

* تمامی مسافران در هنگام ورود به کشور ویتمام باید یک قطعه عکس پاسپورت سایز همراه خود داشته باشند.

* تمامی خدمات بصورت خصوصی می باشد.

مدارک و شرایط درخواست ویزای ویتنام:

 

*  اسکن صفحه اصلی دارنده گذرنامه. اعتبار گذرنامه از زمان ورود به کشور ویتنام  می باید بیش از ۶ ماه باشد. در غیر این صورت حتی با وجود ویزا مسافر اجازه ورود به خاک ویتنام را نخواهد داشت. چک کردن اعتبار بر عهده آژانس متقاضی می باشد.

*  بلیط رفت و برگشت پرواز از کشور مبداء به ویتنام.

*  اسکن عکس رنگی با پس زمینه سفید از دارنده گذرنامه.

* زمان لازم جهت اخذ ویزا 15 روز کاری می‌باشد.

*  لازم به ذکر است صادر کننده ویزا اداره مهاجرت ویتنام  می باشد و آژانس هیچگونه مسئولیتی در قبال صدور آن نخواهد داشت  و در صورت عدم  صدور ویزای هر کدام از مسافرین بقیه اعضا موظف به ادامه مسیر می باشند.

*  به محض اقدام کردن ویزا مبلغ قابل استرداد نخواهد بود و در صورت رد صلاحیت درخواست کننده و اقدام مجدد آن دارای شارژ می باشد.

*  در پکیج فوق بزرگسال از 11 سال به بالا ، کودک با تخت 5 تا 11 سال ، کودک بدون تخت 2 تا 5 سال و خردسال زیر 2 سال محسوب خواهد شد.

لازم به ذکر است اتاق 3 تخته بصورت تخت سفری می باشد.

Tours Reviews

There is no review
You must log in to write review