Sorry, this entry is only available in Persian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language. کد پکیج: Promotion VN 02   اعتبار پکیج از 01 آپریل تا 30 دسامبر 2016
ورود به فرودگاه نوی بای در شهر هانوی، استقبال از شما در فرودگاه و ترانسفر به هتل مربوطه. در بدو ورود یک گشت شهری را برای بازدید از دریاچه هوان کیم، بتکده نگوک سون، محله قدیمی و بازار و مرکز خرید دونگ ژوان و آرامگاه هوشی مین و بتکده وان پیلار انجام می دهیم. شب اقامت در هانوی. بازدید از معبد ادبیات که به عنوان اولین دانشگاه ویتنام محسوب می شود. بعد از شام، لذت بردن از نمایش عروسکی بر روی آب، که یک نمایش سنتی منحصر به فرد و مشهور در ویتنام است. شب اقامت در هانوی
غذاها: شام
اقامت در هتل: سان وی (اتاق سوپریور 2 تخته)
/http://hanoi.sunwayhotels.com
بعد از صبحانه در هتل، صبح زود برای بازدید از یکی از مناظر زیبا و باشکوه در جهان، از هانوی به خلیج هااونگ می رویم. ما یک روز و نیم را صرف کاوش و بازدید این منطقه زیبا و باشکوه برروی عرشه کشتی می کنیم که همراه با یک شب اقامت بر روی کشتی سنتی ویتنامی بهمراه ناهار، شام و صبحانه می باشد. از آنجاییکه یک شب و یک روز را در خایج هالونگ سپری می کنیم زمانی را برای شنا کردن و بازدید از غارها و صخره ها اختصاص خواهیم داد. مطمئنا این وعده ها و بازدیدها یکی از بهترین تجربه های سفر در آسیا را برای شما رقم خواهد زد. شب اقامت در قایق تفریجی در هالونگ بی.
غذاها: صبحانه/ناهار/شام
اقامت در: قایق تفریحی پوسیدن (دیلاکس خصوصی / اتاق 2 تخته)
/http://www.poseidonsail.com
بعد را صبحانه بر روی قایق تا نزدیکیهای ظهر در هالونگ بی می مانیم و سپس به شهر هانوی باز می گردیم. انتقال به فرودگاه هانوی و پرواز به هوی ا. پس از ملاقات با راهنمای تور به هتل گرین هوی ا انتقال پیدا می کنید. تحویل اتاق در هتل و سپس برای شام از هتل بیرون خواهیم رفت. شب اقامت در هوی ا.
غذاها: صبحانه/ناهار/شام
اقامت در هتل: گرین هوی ا (اتاق دیلاکس 2 تخته)
/http://www.greenhotel-hue.com
هوی ا در بین سالهای 1802 تا 1945 پایتخت ویتنام بوده که تحت سیطره امپراطوری و سلسله نگون بوده است. صبح سوار بر یک قایق اژدها بر روی رودخانه هوونگ به بازدید از معبد و بتکده تین مو و آرامگاه کای دن می رویم. سپس از طریق جاده به بازدید از آرامگاه تو دوک و ارگ سلطنتی می رویم. شام. شب اقامت در هتل در هوی ا.
غذاها: صبحانه/ناهار/شام
اقامت در هتل: گرین هوی ا (اتاق دیلاکس 2 تخته)
بعد از صبحانه، رانندگی به هوی آن، یک منطقه تاریخی قدیمی. در راه هوی آن یک توقفی در لانگ کو می کنیم، دهکده ماهیگیری این منطقه و سپس یک آبتنی در ساحل لذت بخش خواهد بود. بازدید از های وان پس، موزه هنری چام و کوه مرمر. انتقال به هتل و تحویل گرفتن اتاق. بعد از ظهر بازدید در هوی آن از: بتکده فوک کین، پل سرپوشیده ژاپنی، خانه قدیمی تان کی، و تالار گرد همایی چینی. شام در رستوران محلی. شب اقامت در هتل در هوی آن.
غذاها: صبحانه/ناهار/شام
اقامت در هتل: فو تین ریزورت & اسپا (اتاق سوپریور 2 تخته)
/http://phuthinhhotel.com
صبح رانندگی به طرف دانانگ برای پرواز به طرف هوشی مین سیتی. پس از رسیدن به فرودگاه راهنمای ما به استقبال شما می آید و از آنجا برای بازدید از مجموعه تونلهای کوچی همراهی می کند و به بازدید از ایم مجموعه ی دیدنی و جذاب می روید. بعد از صرف ناهار به شهر هوشی مین برای یک گشت شهری باز خواهید گشت. بازدید از موزه جنگ ویتنام، کلیسای نوتردام، اداره پست مرکزی سایگون و کاخ ریاست جمهوری سابق در شهر هوشی مین. شام در رستوران محلی. در ادامه در اختیار خود هستید که به بازدید و خرید از بازار محلی و شبانه بن تانگ بروید. شب اقامت در هتل در سایگون.
غذاها: صبحانه/ناهار/شام
اقامت در هتل: نیو وورد (اتاق دیلاکس 2 تخته)
/http://saigon.newworldhotels.com/en
صبح پس از صرف صبحانه انتقال به شهر و اسکله م ای تو (2 ساعت). در بدو ورود سوار بر قایقهای موتوری تفریحی بر روی رودخانه مـکونگ به سمت جزایر واقع در این رودخانه راهی خواهیم شد، این جزایر شامل روستاهایی می شود که کشاورزی قوی داشته و همچنین دارای معبد و پناهگاهی جهت کودکان بی سرپرست می باشد. پس از رسیدن به اولین جزیره در بین مسیر با چایی محلی، میوه و موسیقی محلی پذیرایی خواهیم شد. شما می توانید طریقه ساخت شکلاتهای معروف و خوشمزه و متنوع ویتنامی را که بصورت سنتی ساخته می شود را ببینید و خریداری کنید. در طول مسیر از قایقهای سنتی که یکی از جذابترین خاطرات سفر را برای شما رقم خواهد زد و شما را از بین شالیزارهای زیبا عبور می دهد استفاده خواهید کرد در بین مسیر از لذت پارو زدن بهره خواهید برد. برای ناهار سوار بر قایق تفریحی شده و به رستوران محلی در جزیره دیگر می رویم (رستورانی که توریستهای زیادی از سراسر دنیا را به خود جذب کرده است). بعد از ناهار به بازدید از معبد بودایی جزیره رفته و سپس از درشکه های محلی جهت تردد بین روستاها استفاده خواهیم کرد تا به قایق برسیم. در آخر سوار بر قایقهای تفریحی به اسکله برمی گردیم و از آنجا به شهر هوشی مین باز خواهیم گشت. شب اقامت در شهر هوشی مین

غذاها: صبحانه/ناهار/شام
اقامت در هتل: نیو وورد (اتاق دیلاکس 2 تخته)
صبحانه در هتل. در اختیار خود تا زمان تحویل اتاق و حرکت به فرودگاه هانوی و پرواز برگشت به ایران. اتمام خدمات تور
غذاها: صبحانه
اتمام خدمات و تور
 
پکیج شامل موارد زیر نمی باشد پکیج شامل موارد زیر می باشد
بیمه مسافرتی

غذا و نوشیدنی که در برنامه نیست

دیگر هزینه های شخصی ونوشیدنیها

تمام بلیط های هواپیما

همه مالیات فرودگاهی و خدمات شارژ

انعام به راهنمای تور روزانه 3 دلار هر نفر

انعام به راننده روزانه 3 دلار هر نفر

اقامت در هتل 4* و 5* : 2 نفر در یک اتاق دو تخته

یک شب اقامت در قایق تفریحی در هالونگ بی

غذا طبق برنامه سفر

ترانسفر خصوصی در تورها

تصویب نامه ویزا ویتنام

راهنمای انگلیسی زبان / فارسی زبان فقط در هوشی مین

تمام ورودیها در تورها

قایق طبق برنامه سفر

آب نوشیدنی و دستمال مرطوب در ماشین / ون / اتوبوس

توجه

تمام خدمات بر اساس سرویس  خصوصی می باشد.

تحویل اتاق از هتلها ساعت 2 بعد از ظهر می باشد و تخلیه و تحویل اتاق به هتلها ساعت 12 ظهر می باشد. 

** توجه: هزینه بر چسب ویزا ویتنام 25 دلار می باشد که در فرودگاه هو شی مین سیتی صادر می شود و بعهده مسافر است.

** بلیط هواپیما و پروازهای داخلی جزء پکیج نمی باشد. در صورت درخواست اعلام نرخ می شود.

* تمامی مسافران در هنگام ورود به کشور ویتمام باید یک قطعه عکس پاسپورت سایز همراه خود داشته باشند.

* تمامی خدمات بصورت خصوصی می باشد.

مدارک و شرایط درخواست ویزای ویتنام:

*  اسکن صفحه اصلی دارنده گذرنامه. اعتبار گذرنامه از زمان ورود به کشور ویتنام می باید بیش از ۶ ماه باشد. در غیر این صورت حتی با وجود ویزا مسافر اجازه ورود به خاک ویتنام را نخواهد داشت. چک کردن اعتبار بر عهده آژانس متقاضی می باشد.

*  بلیط رفت و برگشت پرواز از کشور مبداء به ویتنام.

*  اسکن عکس رنگی با پس زمینه سفید از دارنده گذرنامه.

* زمان لازم جهت اخذ ویزا 15 روز کاری می‌باشد.

*  لازم به ذکر است صادر کننده ویزا اداره مهاجرت ویتنام  می باشد و آژانس هیچگونه مسئولیتی در قبال صدور آن نخواهد داشت  و در صورت عدم  صدور ویزای هر کدام از مسافرین بقیه اعضا موظف به ادامه مسیر می باشند.

*  به محض اقدام کردن ویزا مبلغ قابل استرداد نخواهد بود و در صورت رد صلاحیت درخواست کننده و اقدام مجدد آن دارای شارژ می باشد.

*  در پکیج فوق بزرگسال از 11 سال به بالا ، کودک با تخت 5 تا 11 سال ، کودک بدون تخت 2 تا 5 سال و خردسال زیر 2 سال محسوب خواهد شد.

لازم به ذکر است اتاق 3 تخته بصورت تخت سفری می باشد.

Tours Reviews

There is no review
You must log in to write review
Tour type: Daily Tour
Duration: 8
Maximum number of people: 30
Location:
Rate: